Akademik Makale Tercüme

Yabancı dilde hazırlanan, özellikle yüksek lisans ve doktora tezlerinin akademik tercüme deneyimine sahip akademisyenlerimiz tarafından İngilizce, Almanca ve Rusça çeviri hizmetimiz profesyonel olarak hizmet vermektedir. Akademik metinlerdeki yazım yanlışlıkları, imla ve anlam bozukluğu hataları uzman ekibimiz tarafından en kısa sürede ve en uygun fiyata çevrilmektedir. Rusça akademik çeviri, İngilizce akademik çeviri ve Almanca akademik çeviri işleminde yaklaşık 11 yıllık akademisyenlik ve tercüme geçmişi olan uzman ekibimiz sizlerle birlikte.

Tıbbi İngilizce/Rusça Tercüme

Tıbbi terminoloji özellikle tıbbi tercüme işleminin gerçekleştirilmesinde hem tercüme deneyimi hem de akademik birikim ve deneyim gerektiren bir alandır. Tıbbi ve medikal tercümeler bir çok tercüme alanının yanında en kapsamlı literatür ve akademik bilgisi olan, halihazırda bu alan içerisinde bulunan uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Uzman tercüme ekibimiz, tıbbi ve medikal alanın her noktasında mesleki ve akademik deneyime sahiptir. Tıbbi tercüme de en uygun fiyat ve en kısa sürede çözüm için bize ulaşın.

Teknik İngilizce/Rusça Tercüme

Teknik tercümeler, mesleki alan yazın ve tecrübe gerektiren tercümelerdir. Mühendislik, mimarlık, kimya, biyoloji vb. gibi teknik terimlerin spesifik olarak bulunduğu akademik metinlerin tercümeleri yine alanında uzman akademisyenler tarafından en hızlı en uygun fiyat tercüme ücretleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Hukuki İngilizce/Rusça Tercüme

Hukuki metin tercümeleri, literatürde hukuk sistemi içerisinde yer alan orjinal kelimeler ile yine alanında uzmanlık isteyen bir tercüme işlemidir. Türk hukuk sistemi ve uluslararası hukuk alanında gerçekleşen yazışmaların tercümesi, hukuk eğitimi görmüş, alanında hem hukuk alanında akademik kariyere sahip hem de tercüme alanında mesleki tecrübesi olan uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

The Science & 

Mathematics Academy

Kurucu Uzmanları

© 2023 by Ulusal Tez Kurumsal Tasarımıdır